Par Mums

Latvijas Orhideju un eksotisko augu draugu asociācija ir nodibināta 2009.gada rudenī, līdz tam brīdim tā ir darbojusies kā entuziastu klubs. Latvijas Orhideju un eksotisko augu draugu asociācijas mērķis ir apvienot domubiedrus, interesentus, kolekcionārus, kam tuva un mīļa ir orhideju dzimta un eksotisko augu valsts, lai popularizētu bioloģisko sugu daudzveidību un skaistumu dabā, kā arī dalīties pieredzē šo augu audzēšanas iespējām telpās, siltumnīcās un dārzos Latvijā.

Vēlamies iepazīstināt sabiedrību ar dabā aizsargājamām Latvijas savvaļas, kā arī citu valstu apdraudētajām orhideju sugām, informēt to par nepieciešamību saudzīgi attiekties pret dabu. Latvijas Orhideju un eksotisko augu draugu asociācija daudzus gadus sadarbojas ar Latvijas Dabas muzeju, Latvijas Dārzu biedrību, Latvijas Botāniskajiem dārziem un līdzīgām interešu biedrībām, kas nodarbojas ar orhideju un eksotisko augu audzēšanu un popularizēšanu, kā arī ar ārzemju audzētavām un kolekcionāriem.

Biedrība piedalās orhideju un eksotisko augu izstādēs Latvijas Dabas muzejā, LU Botāniskajā dārzā jau daudzus gadus. Izstādes laikā katreiz notiek semināri, meistarklase augu pārstādīšanā, apmeklētājiem tiek sniegtas konsultācijas augu kopšanā un audzēšanā.