Grāmatas, raksti un publikācijas par orhidejām presē

Vispārēja informācija, raksti, tulkojumi par orhideju un bromēliju dzimtas, kā arī citiem eksotiskajiem augiem.
Статьи, переводы, справочная информация.
Sintija
User

Сообщение Sintija » 30 авг 2011 19:27

Šodien kioskā ieraudzīju un nopirku žurnāla Dārz Pasaule pielikumu "Orhidejas" 2011/Nr. 4(15) Interesanti raksti par orhidejām: Faleonopši, Cimbīdijas, Venēras kurpītes, Katlejas, Ludīsijas, Celogīnes, Dendrobijas, Vandas, Oncidijas, Encīklijas, Zigopetāles, Miltonijas, Masdevālijas, Bulbofīlas, Vaniļas, Pleines, Lēlijas, starpģinšu hibrīdi, Odontoglosas, Katazetumi, Stanopejas. Saprotami uzrakstīts ar skaistām bildēm un labiem padomiem.

lìga
User

Сообщение lìga » 10 сен 2011 12:26

Es ar so pielikumu atvedu uz maju :)

lìga
User

Gramatas.

Сообщение lìga » 10 сен 2011 12:32

Liekas seit butu pareizaka vieta,kur tadu temu ielikt.
Padalaties,kuras gramatas-encikopedijas par orhidejam pec jusu domam ir labakas?Kuras ir ne tikai skaistas bildes,bet ari laba informacija par orhidejam.Es gribu nopirkt kadu tiesam labu izzinas avotu,lai ir majas pa rokai,bet kad paskaties piedavajumu -apmulsti,tik daudz ,ka nezin,ko izveleties.

Pūķis
User

Re: Gramatas.

Сообщение Pūķis » 11 сен 2011 15:12

ar vienu grāmatu laikam gan būs par maz. droši var pirkt dažādas grāmatas, par ļaunu jau nenāks. Dārgas gan ir tās grāmatas, ir labi, ja pirms pirkšanas tādu var pašķirstīt un izvērtēt pašam, vai derēs. turklāt pieredzi audzēšanā labāk tomēr smelties no apkārtējiem, sava reģiona entuziastiem (es domāju mūsu platuma grādos dzīvojošos).

Lolita
Site Admin

Сообщение Lolita » 12 сен 2011 13:38

lìga писал(а):kuras gramatas-encikopedijas par orhidejam pec jusu domam ir labakas?
No enciklopēdijām patīk šī te, kura nopērkama http://www.amazon.com
http://www.amazon.com/New-Encyclopedia- ... 442&sr=8-2
Tā man tika dāvanā trīs gadus atpakaļ un ir mīļa joprojām. :roll:

Labi apraksti, daudz skaistas bildes...ko vēl vairāk vajag. ;)
Pūķis писал(а):Dārgas gan ir tās grāmatas

Pašlaik amazon'ā ir atkal atlaides. Izvairītos pirkt tik mīkstajā ievākojumā...ilgi nekalpos pat pie saudzīgas lietošanas.
Folianti nodzeltē, pilsētu spožums nobāl, bet dabas grāmata ik gadus iznāk jaunā izdevumā.
H.K.Andersens

lìga
User

Сообщение lìga » 13 сен 2011 00:05

Pūķis писал(а):ar vienu grāmatu laikam gan būs par maz. droši var pirkt dažādas grāmatas, par ļaunu jau nenāks.
Man Pukit jau ir visadas gramatinas -iesacejiem,bet nu jau es jutos biki paaugusies,un tad gribas ko svarigaku :lol: Un iedomaju,ka citiem ar noderetu,ja zinatu,kura gramata-encilopedija butu labaka.Par pieredzi,tas gan ja :)
Paldies Lolit ;) ,ceru,ka citi ar sveci zem pura netures.

Sintija
User

Сообщение Sintija » 13 сен 2011 08:33

Man ir vairākas grāmatas krievu valodā par orhidejām. Man patīk "Иллюстрированная энциклопедия орхидей" un tad man patīk vēl grāmata " Viss par vis vieglāk audzējamām orhidejām". Un tad es daudz info meklēju netā. Man patīk krievu saits http://www.orchidee.ws/
http://www.ruorchids.ru/fora/viewforum.php?f=2

Antra
User

Сообщение Antra » 13 сен 2011 23:35

Izvilku es savus gudrības avotus: man arī patīk tā Sintijas minētā krievu ilustrētā enciklopēdija, tad vēl vienu reizi trāpījās J.Rozes grāmatnīcā kā aklai vistai miežu grauds enciklopēdija Jane Boosey "300 Orchids. Species, hybrids and varieties in cultivation"- kompakts izdevums ar lielām skaistām bidēm maksāja tikai 5 ls. Vēl tīri tā neko kr. val. Roi Makkalister "Vsjo o samih neprihotlivih orhidejah". Diezgan daudz par kopšanu, problēmām un savvaļas augšanas apstākļiem, bet pamaz par konkrētām sugām- DR. D.G.Hessaion "Vsjo ob orhidejah". Krievu valodā grāmatiņas bieži var nopirkt pa lētām naudiņām stacijas tunelī pie viena onkolīša, kuram pieved no Krievijas.

Inese
User

Сообщение Inese » 14 сен 2011 00:17

A man nav nevienas orhu graamatas. :(

Sintija
User

Сообщение Sintija » 14 сен 2011 09:21

Antra писал(а): Vēl tīri tā neko kr. val. Roi Makkalister "Vsjo o samih neprihotlivih orhidejah". Diezgan daudz par kopšanu, problēmām un savvaļas augšanas apstākļiem, bet pamaz par konkrētām sugām- DR. D.G.Hessaion "Vsjo ob orhidejah".
Jā, šīs ir labas :) Vēl man ir "Orhideji - osnovniji vidi, virašibanie i saderžaņije".

Ответить