Massonia pustulata.

Apspriežam dažādus jautājumus par citiem eksotiskiem augiem un to audzēšanu.
Другие экзотические растения и всё, что с ними связанно....
Ответить
lìga
User

Massonia pustulata.

Сообщение lìga » 02 окт 2011 23:33

Mana dienvidafrikaniete,,pa vasaru gul,siltumnica zem galda,podina.Pa ziemu aug.Atbraucam no ciemosanas pa Latviju,,oho,,pamodusies :) Nopirku,ka seklaudziti 2 gadi atpakal.Brinums,ka nenobeidzu,jo salasijusies visadu informaciju,,darijos tur visadi.Tad nu pirmo ziemu ,kaut ka novilka,aizgaja gulet,un pagajuso gad ziedeja pirmo reizi.Dikti jauka ari bez ziedina,loti intresantas lapinas.Dzivojas vel pa siltumnicu,jo vajag,vesu un gaisu.Uz sobridi man ir iesetas vel divas -Massonia depressa un Massonia jasminiflora ,,kaut nu tas seklas butu bijusas svaigas,,jo sipolini maksa briesmigu naudu,ja var kur atrast.
Massonia pustulata.
Изображение
Kad ziedes,protams bus bildes :)
p.s. ja nu kadam ir intrese par Dienvidafrikas skaistajiem augiem ,,re kur web adrese tai seklu kompanijai,no kurienes es pasutiju savas: http://beingplants.com/zen/
Последний раз редактировалось lìga 16 окт 2011 23:38, всего редактировалось 1 раз.

Inguna
User

Re: Massonia pustulata.

Сообщение Inguna » 09 окт 2011 12:14

Paskatījos, bildes, smuks ziedu pušķis!

It kā vizuāli ziedkopa līdzīga mūsu kolekcijā esošai Haemanthus albiflos, bet nu šī gan ir tāda mīlīga un kompakta.
Lai izdodas!
...iespēja īstenot savu sapni veido dzīvi interesantāku Изображение

lìga
User

Сообщение lìga » 16 окт 2011 23:43

Inguna писал(а): Lai izdodas!
Paldies Ingun :) Tur Dienvidafrikai jau ir tik daudz skaistu sipolpuku,,bet tas jaukakas ir ziemaudzi.Si un vel parits ir ko vel turu,no ziemaudzoiem,,laikam jau ari paliks man puku kolekcija,,kaut kur jau vietu atradisu.
Massonia jasminiflorai 4 seklas no desmit uzdigusas,,,man prieki :D

Lolita
Site Admin

Сообщение Lolita » 01 ноя 2011 19:49

lìga писал(а):Mana dienvidafrikaniete
Ļoti skaista rozetīte! Изображение
Cik liela tā ir un cik liela var izaugt?
Vai tad, kad iet gulēt, lapas nomet?
Folianti nodzeltē, pilsētu spožums nobāl, bet dabas grāmata ik gadus iznāk jaunā izdevumā.
H.K.Andersens

lìga
User

Сообщение lìga » 08 ноя 2011 19:17

Abas lapas kopa ir 14 cm,plataka vieta 7 cm.Lapas ,ja pavasari nomet pavisam un gul visu vasaru,pa reizei uzleju nedaudz udeni,jo saknes vel aizvien ir dzivas,to gan es secinaju,kad gribeju parlikt cita podina :)
Man vel ir citi neparastaki dienvafrikani,bet tie vel pavisam mazini,ta ka ziedesana bus,labakaja gadjuma pec gadiem 4-5 .

Ответить