Tillandsia usneoides

Sarunas par bromēliju dzimtas augiem – pieredzes apmaiņa to audzēšanā. Praktiski risinājumi šo augu eksponēšanā.
Oбсуждаем вопросы связанные с культурой cемействa бромелиевых. Практические решения в их экспонировании.
Lolita
Site Admin

Re: Tillandsia usneoides

Сообщение Lolita » 08 июн 2012 21:42

Marija писал(а):Mana arī uzziedēja
Marija, apsveicu!
Marija писал(а):visa virtuve smaržoja no viena tāda maza ziediņa
Arī es ta beidzot vienā vakarā, ieejot kaktusu/orhideju lodžijā, ilgi meklēju jaukās smaržas avotu...līdz beidzot sapratu, kas tā smaržo.. :lol: :lol:
Folianti nodzeltē, pilsētu spožums nobāl, bet dabas grāmata ik gadus iznāk jaunā izdevumā.
H.K.Andersens

VitaK
Site Admin

Сообщение VitaK » 08 июн 2012 23:24

Nu re! Mazs un varens smaržotājs!

VitaK
Site Admin

Сообщение VitaK » 15 фев 2013 12:53

Vakar runājām, ko darīt un kāpēc Till.usneoides brūnē. Manas arī brūnē kuplā pušķa iekšpusē. Es domāju - pārāk mitrs un neizžūst pietiekoši ātri tas viducis. Lolita jau lekcijās uzsvēra - ventilātoru klāt un ātri izžāvēt. Šorīt savas bārdas parevidēju - izmērcēju un izpurināju plašākas un izķibināju bojātos matiņus... Āra nemetu, jo visi gali ir dzīvi - atsevišķi ieriktēju uz knaģa. Vērosim!!!! Gaidīsim!!!Изображение

Pūķis
User

Сообщение Pūķis » 15 фев 2013 14:42

Varbūt tie brūnie ir vienkārši vecas lapiņas, normāls novecošanas process?

VitaK
Site Admin

Сообщение VitaK » 15 фев 2013 17:38

Arī tā var būt. Galvenais pārliecināties, lai tas process strauji neprogresē. Labāk izvēdināt paduses... mani augi bija ļoti sablīvējušies.

Ответить